یوبی سافت این بازی را برای کودکان هفت سال به بالا طراحی کرده>>. وقتی توضیحات Rabbids Coding را برای اولین بار می خواندم فکر می کردم با یک بازی کودکانه ساده و حوصله سر بر مواجهم ولی خدا می داند که چقدر اشتباه می کردم.Rabbids Coding از همان ده دقیقه اول به من نشان داد که نه، بازی آنقدرها هم که فکرش را می کنی راحت و هلو برو تو گلو نیست!

ماجرا از این قرار است: خرگوش های شیطان و بازیگوش به سفینه معلق شما در فضا حمله کرده اند و همه چیز را به هم ریخته اند. حالا شما باید با صبر و حوصله، با تکیه بر منطق و استراتژی و با آزمون و خطا، آن ها را از سفینه بیرون انداخته و به دنیای خودشان بفرستید؛ مهارت هایی که تقریبا می شود گفت تمام چیزهای مورد نیاز برای برنامه نویس شدن هستند.

بازی Rabbids Coding

Rabbids Coding با این هدف آموزشی و برای کودکان طراحی شده تا بتوانند اصول مقدماتی برای برنامه نویس شدن در آینده را یاد بگیرند. در واقع چیزی که کودکان یاد می گیرند خود زبان برنامه نویسی نیست، بلکه <<منطق>> برنامه نویسی و برنامه نویس شدن است و یک تمرین ذهنی برای کشف علایق و استعدادها (که بزرگترها هم می توانند از آن لذت ببرند.)

Rabbids Coding گیم پلی مرحله ای دارد. به این صورت که شما باید با چند حرکت محدود و مثل یک بازی شطرنج، خرگوش ها را از گوشه و کنار سفینه جمع کنید و به دنیای خودشان بفرستید. نکته اینجاست که این حرکت ها را نمی توانید به طور همزمان انجام بدهید، بلکه باید مثل یک برنامه نویس تمام حرکات خرگوش را پیش بینی کرده و از همان اول مرحله برای تمام حرکات در طول مسیر کُد (بالا، پایین، چپ، راست، چرخش) بنویسید.

هر چقدر حرکات کمتری انجام بدهید هم با امتیاز بیشتری مرحله را به پایان می برید. این تمام کاریست که در Rabbids Coding انجام خواهید داد

منبع:

https://digiato.com/article/2020/10/09/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-rabbids-coding/

چگونه قفل مرورگر خود را باز کنید

افزونه گوگل کیپ برای مرورگر کروم

راه حل خطای has stopped working در ویندوز 10 ؛ چطور از این مشکل خلاص شویم؟

تحلیلیآموزشترفند چگونه به غیرفعال کردن تصاویر بندانگشتی در ویندوز 10 بپردازیم؟

معرفی بازی Rabbids Coding؛ برای برنامه نویسی آماده اید؟

۷ قابلیت چشمگیر ویندوز 8

rabbids ,برنامه ,coding ,بازی ,هم ,یک ,rabbids coding ,برنامه نویس ,نویس شدن ,برنامه نویسی ,برای برنامه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

anifile دانلود بازی ورزشی rangincamon همیاران علم kararayaneh Jonathan's notes silas گروه امنیتی منطقه تاریکی معرفی بهترین های وب ایران faslekhazanbc